O společnosti Chemex s. r. o.

Společnost Chemex v.o.s. vznikla v roce 1993 jako velkoobchod se stavební chemií zaměřený především na prodej epoxidových nátěrů, pryskyřic a litých podlahovin. V současné době patří mezi největší dodavatele těchto hmot v ČR a je již několik let nejúspěšnějším distributorem třetího největšího výrobce epoxidových  hmot v Evropě, Spolchemie.

V roce 2011 došlo ke změně právní formy na s.r.o.

S rozvojem prodejního sortimentu začala společnost Chemex v.o.s. dodávat také ucelený sortiment stavební chemie od tmelů přes lepidla po nivelační stěrky, hydroizolační hmoty a pomocný materiál.

Veškeré tyto materiály jsou certifikovány, hodnoceny příslušnými zkušebnami a ověřeny dlouhodobou praxí. Pomocí těchto materiálů bylo za dobu jejich existence  úspěšně ošetřeno již na několik stovek tisíc m2. V neposlední řadě pro volbu těchto materiálů hovoří i velmi příznivá cenová dostupnost, neboť většina z nich je vyráběna v ČR renomovanými výrobci jako jsou Spolchemie, Lučební závody Kolín, Betosan apod.

V oblasti hydroizolací patří firma Chemex mezi významné dodavatele hydroizolačních hmot pro pražské metro a to především se svým hydroizolačním polyuretanovým systémem Chemex sestávajícím se z polyuretanové injektáže a polyuretanové stěrky. PU injektáž Chemex je v současné době hojně využívána i při vytváření dodatečných hydroizolačních clon v občanské výstavbě.

Naším hlavním cílem je spokojený zákazník. Proto mimo kvalitních a cenově dostupných materiálů poskytujeme mimo jiné i veškerý servis související s námi dodávanými materiály.

Kontaktujte nás

Mezi hlavní obory naší činnosti patří materiály pro následující aplikace :

  • Ochrana a opravy betonových podlah – garáže, dílny, skladovací prostory atd.
  • Lité podlahoviny – průmyslové stavby s požadavky na bezprašnost, vysokou mechanickou a chemickou odolnost
  • Epoxidové pryskyřice – polymer malty, konstrukční lepení, zalévání, kotvení, laminace atd.
  • Oprava bytového fondu – sanace balkónů a teras, tmelení dilatačních spár
  • Hydroizolace – systém polyuretanové injektáže, hydroizolační nátěry a stěrky, Dryzone – izolace proti vzlínající vlhkosti
  • Laminace a formy – pryskyřice, sklotkaniny, formovací silikony
  • Sanace vlhkého zdiva

Dále též dodáváme ucelený sortiment tmelů pro stavebnictví a automobilový průmysl. Potřeby pro podlaháře, jako jsou lepidla a vyrovnávací hmoty a mnoho dalších výrobků z oblasti stavební chemie.