Produkty pro umělecké použití, dekorace, design, apod.

Art produkty, to je neustále se rozšiřující řada produktů pro umělecké použití, dekorace, design apod. Z našich produktů uděláte jednoduché i složité silikonové formy, designové výrobky ze speciálních epoxidových a polyesterových pryskyřic, tenkostěnné odlitky z polyuretanových pryskyřic a mnoho dalšího.

1. Formovací silikony

Formovací silikony jsou zpravidla dvousložkové kaučuky, ze kterých je možné vytvořit jednoduché, ale i složité pružné formy dle předlohy. Firma Chemex dodává jak pravděpodobně nejznámější formovací silikony Lukopren N, tak i silikony umožňující vyrábět tzv. svlékací formy od firmy ACC.

2. Zalévací epoxidové a polyesterové pryskyřice

Zalévací epoxidové a polyesterové pryskyřice Stále větší oblibu získávají speciálně formulované epoxidové a polyesterové vodojasné pryskyřice určené k výrobě různých designových produktů – zalévání předmětů, dřevěných stolů, světelných těles a třeba i k výrobě šperků

3. Pomocné přípravky

Pro práci s Art produkty dodáváme širokou škálu pomocných přípravků jako jsou různé druhy separátorů, míchací pomůcky, probarvovací pigmenty do silikonů i pryskyřic.

Více o jednotlivých materiálech naleznete v našem e-shopu.

ESHOP